Genel

Dalyan’dan başlayan Kapadokya Turumuz
1.Gün Sizleri otelinizden alıyoruz.Yol üzerinde kahvaltı ve öğle yemeğini yedikten sonra Konya’ya ulaşıyoruz. Konya’da Sufi ustası Mevlana Celalettin Rumi Türbesi gezdikden sonra Aksaray’a geçiyoruz ve İpek Yolu’dan geçerek otelimize varıyoruz.
2.Gün Bütün gün kapakokya turu yapıyoruz. Gül Vadi’sinden sonra Çavuşin kalıntılarını geziyoruz. Sonrasında Paşabağ’daki dünyaca ünlü peribacalarını ve Üçhisar’daki Göreme açık hava müzesini geziyoruz. Tarihden günümüze seramikle ünlü olan Avanos çömlekçi ustalarını ziyaret ediyoruz. Avanos’ta yapılan seramiklerin ana maddesi olan kırmızı çamuru buraya sadece kızılrımak taşır. Bu ziyaretlerden sonra geleneksel Türk yemekleri ve ünlü Kapadokya şarapları ile birlikte canlı müzik ve folklör gösterisi eşliğinde eglenceli ve güzel gece devam ediyor.
3.Gün Otelimizden ayrıldıkdan sonra yeraltı şehirini görmek için Derinkuyu’ya hareket ediyoruz. Devamında Ihlara Vadisine gidiyoruz ve vadide yürüdükden sonra öğle yemeğini yiyoruz. Sonrada Dalyan’a arada birkaç mola vererek yol alıyoruz.

Tavsiyelerimiz

Dalyan Çıkışlı Kapadokya Turu için tavsiyemiz ,güneş gözlüğü , güneş kremi , şapka , kamera , yedek kıyafet alabilirsiniz

Tur Saatleri

06:30 Başlangıç

Ücrete Dahil Olanlar

Sabah Kahvaltısı Konaklama Ulaşım Rehber

Ücrete Dahil Olmayanlar

Öğle yemeği Akşam yemeği Ekstralar Giriş Ücretleri

Rezervasyon

Aşağıdan Tarih Seçiniz

Bugün
Seçilen
Uygun
Müsait değil

Özür Dileriz, Bu tour de Yorum Bulunmamaktadır .